NEUZTICĪGIE Laulāto uzticības atjaunotne

Pirms gadiem divdesmit Gerijs un Mona Šraiveri iepazina postījumus, ko nodara neuzticība laulībā. Taču viņu kā laulāta pāra dzīvesstāsts ar to nebeidzās. Viņi abi piekrita iet dziedināšanas ceļu, lai glābtu savu laulību. Neparasti atklāti viņi stāsta, kā spēja tikt galā un neatlaidīgi turpināt ceļu par spīti šķēršļiem. Grāmata, kas sniegs daudz drosmes un cerības visiem laulātajiem neatkarīgi no tā, vai viņi ir nonākuši grūtībās vai ne!

Ir vērts pūlēties, to mēs varam jums apgalvot. Kaut arī šis ceļš bijis visgrūtākais mūsu dzīvē, mēs esam ļoti laimīgi, ka kopā to neatlaidīgi gājām līdz pašam galam!

 

Pirms gadiem divdesmit Gerijs un Mona Šraiveri iepazina postījumus, ko nodara neuzticība laulībā. Taču viņu kā laulāta pāra dzīvesstāsts ar to nebeidzās. Viņi abi piekrita iet dziedināšanas ceļu, lai glābtu savu laulību.

Neparasti atklāti viņi stāsta, kā spēja tikt galā un neatlaidīgi turpināt ceļu par spīti šķēršļiem.

 

Grāmata, kas sniegs daudz drosmes un cerības visiem laulātajiem neatkarīgi no tā, vai viņi ir nonākuši grūtībās vai ne!

 

Gerijs un Mona Šraiveri dibinājuši organizāciju Hope&Healing (Cerība un dziedināšana), kas piedāvā palīdzību laulātajiem, kuri vēlas saņemt dziedināšanu pēc laulības pārkāpšanas. Viņi precējušies pirms gandrīz 40 gadiem un dzīvo Kalifornijā.

Jūsu vārds:

Telefons:

E-pasts:

Teksts:

Sūtīt