„Brīnumi notiek”

Māsa Brīge Makkenna / Henrijs Laibersets „Brīnumi notiek”

Māsa Brīge Makkenna tic. 25 gadu laikā, kopš viņa tika dziedināta no deformējošā artrīta, māsa Brīge sekmējusi neskaitāmu cilvēku cerību un dziedināšanu visā pasaulē, no milzīgām sapulcēm Latīņamerikā līdz rekolekcijām Korejā.

Brīnumi notiek stāsta par māsas Brīges satikšanos ar Dieva dziedinošo spēku. Tajā arī iepazīstamies ar viņas uzskatiem par ticību, Euharistijas spēku, lūgšanas svarīgumu un ar aicinājumiem saistītajām kalpošanām. Bet pāri visam šī grāmata norāda ceļu, kā izveidot tuvākas attiecības ar Jēzu, palīdz vairāk iepazīt Viņa mīlestību un iegūt dziļāku ticību Viņa spējai paveikt neiespējamo.

Māsa Brīge Makkenna OSC dzimusi Armagas grāfistē Īrijā. Viņai ir vispasaules mēroga dziedināšanas un evaņģelizācijas kalpošana, kas viņu aizvedusi uz daudzām pasaules valstīm, tajā skaitā uz Eiropu, Savienotajām Valstīm un daudzām Latīņamerikas zemēm.

Henrijs Laibersets ir laikraksta The Florida Catholic izdevējs un grāmatas Caught in the Middle: Meeting God in the Midst of Problems autors (Trāpījums centrā: kā sastapt Dievu problēmu vidū).

 

„Dievs mums ir tuvāk mūsu slimībās un sāpēs, pateicoties māsas Brīges no sirds sacītajam „jā” Dieva aicinājumam viņas dzīvē. Kaut jel, lasot Brīnumi notiek, pieaugtu jūsu ticība un cerība, kā tās pieauga man.”

Anna Šīldsa

Grāmatas Nodošanās Dieva spēkam autore

 

„Jau no pirmajām nodaļām māsa Brīge mani izaicināja radikāli izdzīvot Evaņģēlija vēsti. Brīnumi notiek man no jauna iemācīja, ka Kungs sniedz lielas dāvanas Saviem ļaudīm izcilai un uzticamai kalpošanai.”

Džons Maikls Tolbots

Mūsdienu Kristīgās ierakstu studijas mākslinieks

 

„Māsas Brīges intensīvā mīlestība uz Vissvētāko Sakramentu, godbijība pret priesterību, paļāvība uz lūgšanu… tas viss atmirdz šajās lappusēs, kas piedāvā vadlīnijas ikvienam, kurš cenšas padziļināt savu mīlestību un izpratni par Jēzu un Viņa Vārdu.”

Dž. Pīters Greiss

Firmas W.R.Grace & Co priekšsēdētājs un izpilddirektors

Jūsu vārds:

Telefons:

E-pasts:

Teksts:

Sūtīt